WebExpress

Správu obsahu webových stránek  s naším redakčním systémem zvládne i počítačový laik bez znalostí HTML. Přímo z prostředí webového prohlížeče tak lze upravovat a pravidelně aktualizovat obsah tak, aby se Váš web stal pro návštěvníky zajímavým a měli důvod se k Vám na stránky pravidelně vracet.

Systém WebExpress používá výhradně ty nejmodernější a nejspolehlivější technologie zajišťující 100% stabilitu a spolehlivost provozu webové prezentace. Databázově je postaven na vyspělém transakčním a relačním databázovém stroji Firebird SQL. Skriptování na straně serveru zabezpečuje technologie PHP. Web může být provozován na platformách Windows, Linux či Solaris.

Redakční systém zdarma

V případě, že využijete služeb našeho webhostingového centra, obdržíte WebExpress za tu nejlepší možnou cenu, tedy zdarma.

Modulární architektura

WebExpress má modulární a otevřenou architekturu dovolující kombinovat jednotlivé moduly a umožní tak správu webových stránek přesně dle potřeb konkrétního zákazníka.

Základní a obecné moduly

WebEdit

Modul WebEdit umožňuje editaci dat (nezávisle na platformě prohlížeče). Je použit DHTML nebo JAVA editor.

Modul nápovědy pro modul WebEdit.

WebMap

Zobrazuje aktuální mapu Vašich WWW stránek pro snadnější orientaci návštěvníka Vašich www stránek.

WebSearch

Propracovaný systém fulltextového vyhledávání informací ve Vašich WWW stránkách. Jazykové mutace – Modul pro jazykové mutace.

Doplňkové moduly

Jsou informace publikované formou článků, řazené většinou podle data vložení.

Dnešní info

Modul zobrazující denní informace jako jsou kdo má dneska svátek, jaké je datum, čas a podobně.

Modul zobrazující počasí v ČR na Vašich www stránkách pro nejbližší dny.

Kalendář akcí

Nabízí možnost jednoduše zveřejňovat časový seznam akcí, jako jsou veletrhy, přednášky a jiné události.

Galerie obrázků

Dovoluje jednoduše umístit do stránky jakoukoliv fotku nebo obrázek nebo skupinu obrázků

Download

Modul umožňující vkládat do stránek odkaz na stažení souboru. Umožňuje nahrávat soubory na server a poskytnout je ke stažení v rámci www stránek

Odkazy

Modul umožňující přehledné uspořádání seznamu dodavatelů spolu s jejich základními elektronickými kontakty

Reference

Seznam Vašich úspěšných obchodních případů. Reference lze zobrazit v několika úrovních.

Modul vhodný pro zobrazování sponzorů Vaší společnosti

Moduly pro webovou interaktivitu

DIskusní fórum

Modul obsahuje plnohodnotné diskuzní fórum a umožňuje diskutovat. Názory se zobrazují ve stromové struktuře, lze reagovat na reakce, apod

Ankety

Umožňují návštěvníkům vyjádřit svůj názor k publikované tématice

Diskuse

Modul umožňuje zákazníkům diskutovat a hodnotit danou stránku. Názory se zobrazují ve stromové struktuře

Chat

Modul umožňující on-line (v reálném čase) diskuzi s ostatními přihlášenými návštěvníky

Neboli často kladené otázky a odpovědi na ně.

Info na e-mail a SMS

Automatické zasílání oznámení o novinkách na našem webu na e-mail nebo SMS zprávou na mobilní telefon

Návštěvní kniha

Návštěvní kniha zaznamenává a zobrazuje komentáře návštěvníků stránek s možností smazat nevhodné komentáře.

Moduly pro E-Commerce

e-Obchod

Základní modul pro obchodní společnosti. Jedná se o elektronickou nabídku zboží a služeb s objednáním zboží

Akce a slevy

Modul slouží jako speciální přídavek k e-Obchodu. Dodává slevy, akční nabídky a jiné k nabídce obchodu.

e-Bazar

Základní modul pro autobazary. Jedná se o elektronickou nabídku vozidel s objednáním vozidel

e-Reality

Modul zajišťující zpracování dat z programu Reax (Reality.cz) pro jejich prezentaci na www.

e-Rezervace

Modul zajišťující objednání v rámci poskytovaných ubytovacích služeb. Výsledkem je informace o získání/nezískání ubytování

e-Travel

Jedná se o klasický nabídkový katalog pro cestovní kanceláře nebo ubytovací zařízení.

e-Leasing

Matematický modul, sloužící k výpočtu leasingových splátek

Tip dne

Jedná se o krátký text, který zdůrazňuje návštěvníkovi nějakou událost, akci, výrobek nebo službu.