E-shopy, které prodávají

Pro naše klienty vyvíjíme a spravujeme vlastní redakční systém WebExpress, který dodáváme zdarma. Zákazník platí pouze jeho implementaci a grafickou podobu.
Důvod proč investujeme čas a peníze do vývoje vlastního řešení je ten, že e-shopy našich klientů propojujeme s informačními (ekonomickými) systémy tak, aby správa dat pro e-shop probíhala v co největší míře v připojených systémech. Tím se uspoří velká spousta času, zmenší se riziko chybovosti a celkově se provozování e-shopu stává pohodlným.

S našimi e-shopy jsme propojili již poměrně velké portfolio ekonomických systémů. Dobré zkušenosti máme se systémem Altus Vario, kde spolupracujeme přímo s implementátorem tohoto systému společností Trigis.
Propojení jsme realizovali dále do systémů Pohoda, Byznys, Helios Green, Helios Orange, Ekonom, Twist, Duel a dalších.

Pokud tedy přemýšlíte, jak své podnikání rozšířit o funkční e-shop, tak nás neváhejte kontaktovat a společně se pokusíme najít zajímavé řešení.