O nás

Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti vývoje, tvorby a provozu aplikací ,kreativního tvůrce e-shopů a webových stránek, jsme tady právě pro Vás.

Vývoj aplikací je naším hlavním produktem a zároveň pevným základem, na kterém stavíme a rozvíjíme další služby. Náš hlavní přínos spočívá v přístupu k řešení - My neoptimalizujeme náš, ale Váš business. Výsledkem je efektivně fungující aplikace, která v práci pomáhá a ne zdržuje.

Provoz aplikací, na který se můžete spolehnout. Víte, že Vaše aplikace jednoduše poběží a Vy se můžete místo řešení technických problémů plně věnovat podnikání. Pro provoz databázových aplikací a webů poskytujeme v rámci našich hostingových služeb špičkové technologické a lidské zázemí. Výsledkem takto pojaté služby je bezproblémový, plynulý a spolehlivý provoz.

E-shopy, které prodávají s minimální námahou. Máte data důležitá pro prodej již v nějakém ekonomickém či účetním systému a děsí Vás představa, že budete muset tyto data spravovat ještě jednou i na e-shopu? Pak pro Vás vyrobíme funkční propojení mezi Vaším systémem a e-shopem. Budete se tak o data starat jen jednou. O vše ostatní se postará systém. Navíc Váš e-shop bude zajímavý jak pro lidi, tak pro vyhledávací roboty.