Rozšiřujeme své řady

Hledáme programátory na interní/externí spolupráci.

Co je SEO optimalizace

Co je SEO optimalizace? Jako výraz je to nesmysl, ale optimalizace pro vyhledávače je způsob, jak zvýšit návštěvnost stránek.

Všechny aktuality

Pokud Vás zaujala nabídka našich služeb, ale rádi byste si ověřili, že máme dostatek zkušeností, připravili jsme pro Vás naši referenční stránku. Věříme, že Vám naše reference dokáží naše kvality a že se o nich navíc budete moci přesvědčit i vy sami.

Boží Obchod

Pokud potřebujete inspiraci, co koupit komukoliv jako dárek například k narozeninám nebo svátku, tak se rozhodně podívejte na tento Boží Obchod.

Caesar Office

Prodejní portál českého výrobce kancelářských potřeb Caesar Office.

ProDum.eu - železářství a domácí potřeby

Nové funkce, lepší přehlednost a pohodlnější nakupování v novém kabátě eShopu ProDum.eu.

Předchozí verze:

Kampi Office

Společnost KAMPI OFFICE s.r.o. je předním - ryze českým výrobcem a velkoobchodem kancelářských potřeb s celorepublikovou působností s tradicí od roku 1997. Za dobu své více než 16-ti leté existence dokázala, že i menší rodinná firma, kterou vedou dva bratři, dokáže směle konkurovat těm největším firmám v oboru.

Cobra spol. s r.o.

Spustili jsme 1.fázi provozu nového eShopu dveřního kování Cobra navázaného na informační systém Helios Green.

RazorPit

RazorPit je nejlepší ostřič všech typů holicích břitů. Pomocí jednoduché patentované technologie vyčistí a naostří břity vašeho holicího strojku. Životnost břitů se tak prodlouží v průměru až 6krát!

Adamoto

Kompletní řešení webů, subwebů a eShopů pro prodej všeho, co se týká motorek a jejich příslušenství u Adams Trade v Košicích.

Předchozí verze, která řešila jen prodej náhradních dílů KTM:

Železářství Nejman

Pokud jste z okolí Nového Města nad Metují nebo Opočna, tak si nakupte v Železářství Nejman.

Domácí potřeby Náchod

Pokud jste z Náchoda a okolí, tak si své domácí potřeby můžete objednávat u pana Plašila.

Železářství Lysá nad Labem

V Lysé nad Labem si pan Charamza pořídil eShop Železářství jako doplněk jeho skvělé kamenné prodejny.

Náhradní díly Husqvarna

Firma Sulkar má další eShop na prodej náhradních dílů, tentokrát jsou to díly na motorky Husqvarna.

KTM racing

Pokud budete potřebovat náhradní díly na KTM a jste z okolí Púchova, tak se stavte ;-)

Domácí potřeby Kolín

Pokud doma potřebujete nějaké domáví potřeby nebo nějaký sortiment z železářství, tak můžete nakoupit v eShopu www.domapotrebuju.cz.

Domácí potřeby Brandýs

Pokud si chcete v Brandýsa nad Labem cokoliv objednat ze sortimentu domácích potřeb, tak můžete na eShopu DomaciPotrebyBrandys.cz .

Další eShop s náhradnímy díly KTM

Spustili jsme další slovenský eShop s náhradními díly KTM.

Autosvětla Sulek

Pokud potřebujete pro svého plechového miláčka jakékoliv osvětlení, tak jej můžete zakoupit na eShopu  Autosvětla Sulek.

Redesign SK Benešov

Po roce fungování jsme udělali drobný facelift webu SK Benešov.

Předchozí verze:

Náhradní díly KTM na Slovensku

Věhlas našich eShopů na díly již pronikl i na Slovensko a tak jsme spustili www.nahradnedielyktm.eu.

Náhradní díly Husaberg

Do rodiny motorkářských webů z naší dílny přibyl eShop náhradních dílů na stroje Husaberg. Máte-li doma modrožlutého miláčka této značky a nedejbože se Vám něco rozbije, tak náhradní díly můžete objednat zde: www.NahradniDilyHusaberg.cz.

Pro - Masiv

Web pro opravdové dřevěné podlahy.

eShop dílů KTM

Společnosti UNIVOK jsme spustili unikátní eShop náhradních dílů KTM. Tento eShop dokáže pomocí vložených ceníků v Excelu a katalogů dílů v PDF sám spárovat jednotlivé díly a jejich ceny. Majiteli, tak ušetřil několik let práce při zadávání dílů k prodeji.

AAAnapoje

Lehký facelift jednoho z největších prodejců alkoholu www.AAAnapoje.cz .

Rezidence 100důlky

Již dokončený realitní projekt.

Gefos

Společnost Gefos - výhradní obchodní zastoupení a autorizovaný servis firmy Leica Geosystems pro Českou republiku.

RebelDog

Imidžové webové stránky s e-Shopem pro velkoobchodní prodej zajímavých hraček a dalších potřeb pro zvířecí mazlíčky. E-Shop je obousměrně propojený s účetním systémem Pohoda.

Gottland

Webová prezentace a eShop muzea Karla Gotta, nejpopulárnějšího českého zpěváka pop music všech dob.

Petshop Vetcentrum

Veterinární eShop Petcentrum je propojený s účetním systémem Pohoda.